.

STK vs Wisła

PRZEGRANA NA INAUGURACJĘ CHŁOPCÓW Z WISŁĄ KRAKÓW
Nasi chłopcy rozpoczęli swój pierwszy w życiu ligowy sezon od przegranej z Wisłą Kraków. Mimo, że
goście to doświadczona drużyna to naszym zawodnikom nie można było zarzucić zaangażowania i
walki na boisku. Na tym poziomie rozgrywek zdarzają się błędy u zawodników-mówił po meczu trener
Maksymilian Sławecki .

Czytaj dalej

.

STK vs Gorlice

NIEUDANY REWANŻ KADETÓW Z GORLICAMI
Niestety nie udał się rewanżowy mecz z Gorlicami. Mimo, że od początku mecz był wyrównany w
ostatniej kwarcie gości odskoczyli na kilka punktów i utrzymali prowadzenie do końca meczu.
Sądeccy zawodnicy bardzo nieskutecznie wykonywali rzuty osobiste oraz rzuty z gry w ostatniej
kwarcie.

.

ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY W NIEDZIELĘ NA HALĘ NA RURACH.
godzina10.00 Kadeci A rozegrają rewanż z Gorlicami za niewielką przegraną z września.
godzina 12.00 ruszają do walki Chłopcy z Wisłą Kraków

.

WYGRANA KADETÓW

KOLEJNA WYGRANA SĄDECKICH KADETÓW
Kolejny zwycięski ligowy mecz Kadetów z krakowską drużyną. Tym razem sądeczanie odprawili z
kwitkiem drużynę Cracovii. W pierwszej kwarcie udowodnili, że są w dobrej formie. Niestety w
drugiej i trzeciej zagrali bardzo nierówno czym doprowadzili do bardzo nerwowej końcówki meczu.

.

PRZEGRANA W KRAKOWIE

Nie udana inauguracja Kadeta B w Krakowie.
Bez dwóch podstawowych zawodników W.Kossowskiego i B.Czopa oraz trzech młodszych
K.Brończyka, M.Dziadosza i J.Kosala sądeczanie udali się do Krakowa rozegrać awansem mecz z

Kolejna wygrana

Kolejne zwycięstwo sądeckich koszykarzy.
Po raz drugi w tym roku sądeccy koszykarze odnieśli zwycięstwo we własnej hali. Tym razem pokonali
zespół Korony Kraków. Od początku mecz był bardzo wyrównany. Raz gospodarze a raz goście
nieznacznie wychodzili na prowadzenie. Dopiero w trzeciej kwarcie sądeczanie bezpiecznie odskoczyli
rywalom na kilka punktów.

.

WYGRANA

PIERWSZA WYGRANA KADETÓW STK „WIKAR” NOWY SĄCZ
Sądeccy koszykarze po bardzo emocjonującym meczu pokonali na własnym parkiecie Kadeta
Oświęcim. Mimo wygranej mecz rozpoczął się od prowadzenia gości 0-7. Gospodarze po wziętym
czasie przez trenera Sławeckiego zabrali się do odrabiania strat i zdobyli 12 punktów z rzędu.